Opcje widoku
Podkreślenie linków
Reset

Wycieczka Biedronek i Ekoludków

Dnia 15.04.2024 grupa Biedronki i Ekoludki wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę do Olsztyna. Celem zajęć zorganizowanych dla dzieci było przybliżenie tradycji Świąt Wielkanocnych, doskonalenie umiejętności współpracy i rozbudzanie wyobraźni. Przedszkolaki odbyły warsztaty Wielkanocne na których dekorowały według własnego pomysłu pisankę. Po zakończonej pracy czekał na dzieci słodki poczęstunek w postaci galaretki z owocami. Na szczęście piękna pogoda dopisała i dzieci mogły przebywać na łonie natury. Czas umilały dzieciom przygotowane przez organizatorów zabawy, gry oraz tańce na świeżym powietrzu. Punktem wycieczki było poznanie bliżej alpak – egzotycznych, przemiłych zwierząt, które budują dobre relacje z człowiekiem, a szczególnie z dziećmi. Odwiedziliśmy także stajnię, gdzie mogliśmy nakarmić konie. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał jajko, które było słodkim zakończeniem wyjazdu.

Data dodania: 2024-03-25 14:17:38
Data edycji: 2024-04-09 10:13:44

Bo pewnie jest tak, że w prawdę trzeba wierzyć,

a w bajkę chce się wierzyć; w bajkę i ładny sen.

I to się nazywa marzenie.

Aktualności i informacje
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej