Wycieczka Biedronek i Ekoludków - Przedszkole numer 3 im. Janusza Korczaka w Ostródzie

Wycieczka Biedronek i Ekoludków

Dnia 15.04.2024 grupa Biedronki i Ekoludki wraz z opiekunami wybraÅ‚y siÄ™ na wycieczkÄ™ do Olsztyna. Celem zajęć zorganizowanych dla dzieci byÅ‚o przybliżenie tradycji ÅšwiÄ…t Wielkanocnych, doskonalenie umiejÄ™tnoÅ›ci wspóÅ‚pracy i rozbudzanie wyobraźni. Przedszkolaki odbyÅ‚y warsztaty Wielkanocne na których dekorowaÅ‚y wedÅ‚ug wÅ‚asnego pomysÅ‚u pisankÄ™. Po zakoÅ„czonej pracy czekaÅ‚ na dzieci sÅ‚odki poczÄ™stunek w postaci galaretki z owocami. Na szczęście piÄ™kna pogoda dopisaÅ‚a i dzieci mogÅ‚y przebywać na Å‚onie natury. Czas umilaÅ‚y dzieciom przygotowane przez organizatorów zabawy, gry oraz taÅ„ce na Å›wieżym powietrzu. Punktem wycieczki byÅ‚o poznanie bliżej alpak – egzotycznych, przemiÅ‚ych zwierzÄ…t, które budujÄ… dobre relacje z czÅ‚owiekiem, a szczególnie z dziećmi. OdwiedziliÅ›my także stajniÄ™, gdzie mogliÅ›my nakarmić konie. Na zakoÅ„czenie każdy przedszkolak otrzymaÅ‚ jajko, które byÅ‚o sÅ‚odkim zakoÅ„czeniem wyjazdu.

Data dodania: 2024-03-25 14:17:38
Data edycji: 2024-04-09 10:13:44

I to siÄ™ nazywa marzenie.