Wycieczka

Dnia 15.03.2024 grupa Biedronki i Ekoludki wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę do Olsztyna. Przedszkolaki odbyły warsztaty Wielkanocne, na których to dekorowały według własnego pomysłu pisankę. Celem zajęć zorganizowanych dla dzieci było przybliżenie tradycji Świąt Wielkanocnych, doskonalenie umiejętności współpracy i rozbudzanie wyobraźni. Po zakończonej pracy czekał na dzieci słodki poczęstunek w postaci galaretki z owocami. Na szczęście piękna pogoda dopisała i dzieci mogły przebywać na łonie natury. Czas umilały dzieciom przygotowane przez organizatorów zabawy, gry oraz tańce na świeżym powietrzu. Punktem wycieczki było poznanie bliżej alpak – egzotycznych, przemiłych zwierząt, cenionych choćby ze względu na wełnę oraz dobre relacje z człowiekiem, a szczególnie z dziećmi. Odwiedziliśmy także stajnię, gdzie mogliśmy nakarmić koniki. N a zakończenie każdy przedszkolak otrzymał słodkie jajko, które było słodkim zakończeniem wyjazdu.

Data dodania: 2024-04-04 11:56:18
Data edycji: 2024-04-09 13:00:50