Patriotyczny tydzień w Biedronkach - Przedszkole numer 3 im. Janusza Korczaka w Ostródzie
Ikona powiększania tekstu
Ikona pomniejszania tekstu
Ikona zmiany kontrastu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Patriotyczny tydzień w Biedronkach

"Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!
    To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! "

W naszej grupie przez caÅ‚y tydzieÅ„ obchodziliÅ›my ÅšwiÄ™to NiepodlegÅ‚oÅ›ci.

Z tej okazji wszystkie dzieci uroczyÅ›cie Å›wiÄ™towaÅ‚y ten wyjÄ…tkowy dla Nas – Polaków dzieÅ„.

Dzieci przez caÅ‚y tydzieÅ„ wykonywaÅ‚y prace plastyczne takie jak : kotyliony w barwach ojczystych, godÅ‚o Polski oraz flagi.

Biedronki wystąpiły z programem artystycznym. Podczas występu dzieci recytowały wiersz patriotyczny, śpiewały piosenkę oraz odśpiewały Hymn Polski.

DzieÅ„ NiepodlegÅ‚oÅ›ci staÅ‚ siÄ™ bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadziejÄ™, że zapadnie on w pamiÄ™ci naszych „MaÅ‚ych Polaków”. DziÄ™ki udziaÅ‚owi w tego typu uroczystoÅ›ciach  przedszkolaki od najmÅ‚odszych lat  uczÄ… siÄ™ patriotyzmu, ksztaÅ‚tujÄ… pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

Zachęcamy do ustawienia "w śrubce" filmu w jakości HD. Zapraszamy do oglądania! :)

Data dodania: 2023-11-10 19:53:37
    Data edycji: 2023-11-10 20:34:29

I to siÄ™ nazywa marzenie.