„Palma Wielkanocna”

W marcu odbył się w naszym przedszkolu konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. I tym razem nasze przedszkolaki nas nie zawiodły. Dzieci z grupy Krasnoludki i Biedronki stanęły na wysokości zadania i wykonały wraz z Rodzicami przepiękne palmy. Każda wyjątkowa i niepowtarzalna. W związku z tym jury przyznało pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz wyróżnienia. Każde dziecko otrzymało dyplom oraz nagrodę. Widać było ogromne zaangażowanie oraz kreatywność małych artystów, a efekty ich pracy można podziwiać w szatni naszego przedszkola. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie Rodziców i zapraszamy do dalszej współpracy. :)

Data dodania: 2024-03-21 09:41:04
Data edycji: 2024-03-21 10:07:42