Mały Miś w świecie wielkiej literatury

W tym roku Ekoludki rozpoczęły przygodę z Małym Misiem w Świecie Wielkiej Literatury. Ogólnopolski program nie tylko zachęca i propaguje czytelnictwo już od najmłodszych lat, ale porusza także tematykę często trudną dla dzieci. Dzięki projektowi nasza grupa przeniosła się do świata wartości, rozwijając wrażliwość moralną ukierunkowaną na dobro, piękno i prawdę. Dzieci mogły podzielić się swoimi odczuciami na temat postaw i zachowań bohaterów poznanych dzięki odczytanej przez rodziców oraz nauczyciela literaturze, jak i poszukiwać rozwiązań sprzyjających morlanym wartościom. Mały miś odwiedził już część przedszkolaków z naszej grupy, a do pozostałych zawita w najbliższym czasie.

Data dodania: 2023-03-06 12:37:24
Data edycji: 2023-03-06 12:45:14