Festyn

TO NASZ DZIEŃ”, czyli Święto Szkoły  Zespołu Szkolno – Przedszkolnego
     w Ostródzie

17 maja 2024 to dzień wyjątkowy dla Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ostródzie. To właśnie tego dnia odbyły się obchody Święta Szkoły! Z tej okazji na terenie placówki został zorganizowany festyn, podczas którego na przedszkolaków oraz uczniów czekało mnóstwo atrakcji.

Wszystko zaczęło się od krótkiego przemówienia  Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego - Piotra Konopki oraz Burmistrza - Rafała Dąbrowskiego, którzy wprowadzili wszystkich w dobre nastroje i zachęcili do wspólnego świętowania.

Wiele radości, a nawet wzruszeń dostarczyły nam  dzieci i młodzież poprzez zaprezentowanie swoich talentów muzyczno – wokalnych. Po części oficjalnej zarówno młodsi, jak i starsi wychowankowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego mogli bawić się do woli, a wszystko dlatego, że czekała na nich moc atrakcji oraz konkursów: zawody sumo, gry terenowe, gry planszowe, konkurs i quiz językowy, kącik sensoryczny, malowanie na strechu, a nawet laboratorium przyszłości, gdzie zaprezentowano m.in. co potrafi drukarka 3D!
    Został utworzony kącik logopedyczny, a także odbyły się  „Gry Rodzinne” prowadzone przez psychologa oraz minimecze. Oczywiście nie mogło zabraknąć dmuchanych zamków – to dopiero była frajda dla najmłodszych!

Podczas festynu czekał na wszystkich pyszny poczęstunek. Kiełbaska z grilla, pyszne nuggetsy, hot – dogi, hamburgery, ciasto. Oczywiście nie mogło zabraknąć lodów, popcornu, czy też waty cukrowej!  Jednym słowem: dla każdego coś dobrego!

Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność wszystkim przybyłym gościom. Wasza obecność  była dla nas niezmiernie ważna.

Dziękujemy Kadrze oraz Rodzicom za zaangażowanie podczas przygotowania całego przedsięwzięcia! Wyrazy wdzięczności kierujemy również ku sponsorom:

• Urząd Miasta
    • Centrum Kultury
    • Ochotnicza Straż Pożarna w Ostródzie
    • Środowiskowy dom Samopomocy „Bratek”
    • „Made in Toronto” – pani Paulina Wiercińska
    • Szkoła językowa „4 Languages”
    • ZTO „Pacyfic”
    • Firma „BUDOCENTRUM” – Państwo Korzus
    • Firma KOMA – pan Tomasz Gliszczyński
    • Firma OSI Foods
    • Bruno Tassi Sp. z o.o.
    • Delikatesy mięsne - pan Jerzy Zawodny
    • Hurtownia Rolno – Spożywcza Walmir
    • PHU „Karolina”
    • SM „Mlekovita”
    • Pan Marek Kamiński

Dziękujemy  wszystkim z całego serca za życzliwość i hojność!

To był naprawdę wspaniały dzień. Dzień, który dzieci i młodzież spędzili
    w pozytywnej atmosferze, z uśmiechami na ustach. Był to czas, w którym wszyscy cieszyli się ze wspólnie spędzonych chwil wzmacniając więź, jaką jest społeczność szkolno – przedszkolna.

Data dodania: 2024-05-26 22:54:37
    Data edycji: 2024-05-26 23:13:43