DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

"Bajka wędruje po świecie ,dzisiaj do nas zawitała. Drogie dzieci dobrze wiecie, że was bajka pokochała!"

Dnia 06.11.2023 roku odbył się u nas dzień postaci z bajek. Tego dnia nasze przedszkole zamieniło się w niezwykłą krainę, a to wszystko dzięki bajkowym postaciom za, które przebrały się dzieci. Panie z naszego przedszkola wystawiły fragment bajki pod tytułem Smerfy. Dzieci wykazały się znajomością treści bajek, tych znanych i mniej znanych, rozwiązywały zagadki, bawiły się w zabawy ruchowe, strącały trąbami kubeczki.  Ten dzień był doskonałą okazją do świetnej zabawy i rozwijania zainteresowań czytelniczych i sprawił dzieciom wiele radości.

Data dodania: 2023-11-08 13:19:09
Data edycji: 2023-11-08 14:01:48