Biedronki z wizytą w Piekarni

18 października grupa Biedronki na zajęciach dowiedziała się jak wygląda proces powstawania chleba. Dzieci poznały niezbędne produkty potrzebne do jego wypieku. Z uwagi na to, że w okolicy naszego przedszkola znajduje się Piekarnia, wszyscy się ubrali i wyruszyli na krótką wycieczkę. Przedszkolaki dowiedziały się, że są różne rodzaje chleba i z pomocą Pani kupiły dwa wybrane przez siebie bochenki. Po drodze odwiedzili także sklep spożywczy, w którym kupili dżem potrzebny do przygotowania kanapek. Po powrocie do przedszkola dzieci degustowały chlebek i zdecydowały, z którym samodzielnie przyrządzą pyszną kanapkę.

Data dodania: 2023-10-20 12:03:00
Data edycji: 2023-10-20 12:21:07