Zabawa sensoryczna - malowanie na folii spożywczej

W czasie zajęć grupa "Biedronek"poznała nową technikę - malowanie farbami na folii spożywczej. Zajęcia plastyczne z wykorzystaniem folii okazały się bardzo ciekawą zabawą manualną rozwijającą zmysły. Taka technika tworzenia najprostszych obrazków, nie sprawiła nikomu najmniejszej trudności. Zabawa bardzo spodobała się dzieciom. Podczas tej działalności plastycznej dzieci stymulowały zmysł dotyku oraz wzroku, doskonaliły małą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową oraz rozwijały kreatywność. Wspolnie stworzyliśmy "Drzewo przyjazni i zgody ". Zabawa ta pozwala w pełni rozwijać potencjał twórczy naszych małych artystów.

Data dodania: 2023-05-19 06:06:54
Data edycji: 2023-05-19 07:44:57