Zabawa Andrzejkowa!!!!

W piątek 30 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Andrzejki. Nasze przedszkolaki – Ekoludki chciały zajrzeć
w przyszłość i sprawdzić, co je czeka. Przygotowane rekwizyty, świecie, magiczna kula stworzyły odpowiedni nastrój sprzyjający przepowiedniom. Dzieci poznały znaczenie różnych kolorów, liczb, magicznych przedmiotów. Ustawiały buty, aby sprawdzić, który chłopiec pierwszy się ożeni i która dziewczynka pierwsza wyjdzie za mąż. Rzucały pieniążkami do miski z wodą, aby spełniły się najskrytsze marzenia. Za pomocą przygotowanych balonów z wróżbą sprawdzały, kim zostaną  przyszłości. Dzieci wypowiadały magiczne zaklęcia. Wszystkie wróżby przeplatane były pląsami, tańcami przy muzyce oraz słodkim poczęstunkiem.

Czy wróżby się spełnią? Przyszłość nam pokaże. Pewne jest to, że przyniosły Ekoludkom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej wesołej i niezapomnianej zabawy!

Data dodania: 2018-12-02 14:20:42
Data edycji: 2018-12-02 14:29:39