Biedronki wybrały się na wycieczkę do Teatru Lalek w Olsztynie. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały przedstawienie pod tytułem "Dziewiąta Planeta". Była to ciekawa i wartościowa wycieczka.
Bo pewnie jest tak, że w prawdę trzeba wierzyć,
a w bajkę chce się wierzyć; w bajkę i ładny sen.
I to się nazywa marzenie.
14-100 Ostróda
ul. Plebiscytowa 50
+48 89 646 10 46
sekretariat@zspostroda.pl