Dnia 19.06.2026 r. odbyła się wycieczka do Olsztyńskiego Teatru Lalek, która była dla naszych przedszkolaków wyjątkową przygodą. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały spektakl, a magiczny świat teatru dostarczył im wielu radosnych emocji i niezapomnianych wrażeń. To był dzień pełen uśmiechów i wspólnej zabawy.