Wizyta Mikołaja u Krasnoludków - Przedszkole numer 3 im. Janusza Korczaka w Ostródzie

Wizyta Mikołaja u Krasnoludków

Dnia 06 grudnia w naszym przedszkolu pojawiÅ‚ siÄ™ dÅ‚ugo oczekiwany gość Å›wiÄ™ty MikoÅ‚aj.  Dzieki sprzyjajÄ…cej aurze za oknem we wczesnych godzinach rannych przyleciaÅ‚ na swych saniach do przedszkola. Na jego wizytÄ™ dzieci cierpliwie czekaÅ‚y caÅ‚y rok . PowitaliÅ›my MikoÅ‚aja piosenkÄ… . Spotkanie z MikoÅ‚ajem minęło w bardzo miÅ‚ej atmosferze i przyniosÅ‚a dzieciom wiele radoÅ›ci. Cieszymy siÄ™, że o nas pamiÄ™taÅ‚ i czekamy na jego wizytÄ™ w przyszÅ‚ym roku.

Zachęcamy do ustawienia "w śrubce" filmu w jakości HD. Zapraszamy do oglądania! :)

Data dodania: 2023-12-06 12:10:46
Data edycji: 2023-12-06 14:56:34

I to siÄ™ nazywa marzenie.