Witamy po wakacjach!

Jesteśmy już 4 – latkami i nazywamy się Biedronki. Mamy nową salę, w której bardzo lubimy się wspólnie bawić. Mamy nowego kolegę, który ma na imię Adam oraz koleżankę Antoninę. Kiedy przyszliśmy pierwszego dnia po wakacjach do przedszkola zapoznaliśmy się z naszymi nowymi znaczkami, a w sali poznaliśmy nazwy kącików i zasady bezpiecznej zabawy. Stworzyliśmy Kodeks Przedszkolaka i obiecaliśmy go przestrzegać!  W przedszkolu jest bardzo fajnie wspólnie się bawimy, poznajemy wiele ciekawych wiadomości, śpiewamy piosenki, tańczymy przy muzyce, układamy układanki, rysujemy, kolorujemy różne kolorowanki i bardzo się cieszymy, że możemy być razem.

Data dodania: 2022-09-22 21:01:04
Data edycji: 2022-09-22 21:09:28