
21 maja odbyÅ‚a siÄ™ wycieczka integracyjno – edukacyjna. Jednym z gÅ‚ównych punktów programu byÅ‚ rejs po Jeziorze DrwÄ™ckim. Dzieci zostaÅ‚y podzielone na dwie grupy – jedna podróżowaÅ‚a statkiem tanecznym, gdzie przy muzyce i dobrej zabawie spÄ™dzaÅ‚a czas na pokÅ‚adzie, natomiast druga uczestniczyÅ‚a w rejsie z przewodnikiem, który w ciekawy sposób opowiadaÅ‚ o historii jeziora oraz o jego przyrodniczych i kulturowych skarbach.
Na wyspie odbyÅ‚o siÄ™ ognisko połączone z warsztatami survivalowymi, podczas których dzieci poznawali podstawowe zasady radzenia sobie w terenie. NastÄ™pnie zwiedziliÅ›my Muzeum Kolejnictwa i PRL, co byÅ‚o okazjÄ… do poznania historii i codziennego życia minionych dekad.
Wycieczka dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń, nowych doświadczeń oraz niezapomnianych wspomnień.
Bo pewnie jest tak, że w prawdę trzeba wierzyć,
a w bajkę chce się wierzyć; w bajkę i ładny sen.
I to siÄ™ nazywa marzenie.






14-100 Ostróda
ul. Plebiscytowa 50