Pierwsza wizyta przedszkolaków w bibliotece

Wprowadzenie dziecka w świat literatury już od najmłodszych lat jest ważnym elementem wychowania przez sztukę, a także jednym z ważnych celów naszego przedszkola. Mamy świadomość, że wiek przedszkolny jest idealnym okresem w rozwoju dziecka dlatego staramy się zainteresować go literaturą, która pobudzi jego wyobraźnię, wzbogaci mowę o nowe pojęcia, wprowadzi w świat baśni, nauczy zachowań w różnych sytuacjach życiowych.

Dzisiaj 07 grudnia dzieci z grupy BIEDRONKI  , odwiedziły szkolną bibliotekę. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z tym miejscem. Była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Z tematem spotkania zapoznała nas  Pani Bogusia, opowiadała dzieciom o tym magicznym miejscu. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.

Data dodania: 2022-12-07 15:05:29
Data edycji: 2022-12-07 15:20:37