„Mój dzień bez komputera” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Nowe technologie mają wiele pozytywnych zastosowań, jednak używane zbyt często mogą negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie ich użytkowników. Dlatego postanowiliśmy podjąć działania profilaktyczne, by zapobiegać niepożądanym wpływom współczesnej technologii.
W  tygodniu poprzedzającym ogłoszenie konkursu zaproponowałam dzieciom  serię zajęć dydaktycznych oraz dodatkowych ćwiczenia, dzięki którym w łatwy sposób przyswoiły  przekazywaną wiedzę na temat zastosowania  Internetu oraz potencjalnych zagrożeń z nimi związanych.

Podsumowaniem tych działań był ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Mój dzień bez komputera” a także gazetka informująca o zagrożeniach płynących z internetu, która pojawiła się na korytarzu przedszkola.

Z przyjemnością mogę ogłosić  wyniki konkursu. Do organizatora wpłynęło 10 prac, po burzliwych naradach Komisja Konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

1. Alicja M.
  2. Filip K.
  3. Maja K.

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia oraz nagrody pocieszenia. Za udział wszystkim pięknie Dziękujemy

Data dodania: 2021-03-12 12:51:41
Data edycji: 2021-03-12 12:52:21