Mikołajki w Krasnoludkach

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny.  Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki zaśpiewały Mikołajowi piosenkę i wręczyły mały prezent aby i Mikołaj dostał w swoje święto coś miłego. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami oraz zabawkami do grupy przedszkolnej. Dodatkowo z funduszy Zespołu zostały zakupione nowe instrumenty dla całego Przedszkola. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Data dodania: 2022-12-07 13:25:29
Data edycji: 2022-12-07 14:12:31