IV Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych

W dniu 18 maja 2023 r. na ostródzkim Zamku odbył się IV Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych pt. ,,Dziecko widzem i aktorem”.

W przeglądzie wzięło udział pięć ostródzkich przedszkoli. Przygotowane przez przedszkolaków przedstawienia charakteryzowały się przepiękną kolorystyką dekoracji i strojów oraz kunsztowną grą aktorską małych artystów, co w efekcie zaowocowało gromkimi brawami publiczności. Spędziliśmy czas  w miłej atmosferze. W przerwach dzieci rozwiązywały zagadki za które otrzymywały nagrody.

Nasze sześciolatki ,,Mali Odkrywcy” wystąpili jako pierwsi prezentując przedstawienie pt. ,,Wars i Sawa”. Po wszystkich występach nastąpiło uroczyste wręczenie przez Pana dyrektora Przedszkola nr 3, Piotra Konopkę dyplomów, nagród i słodkich upominków dla przedszkolaków oraz podziękowań dla nauczycieli.

Zapraszamy za rok!

Data dodania: 2023-06-27 06:50:52