Dzień Postaci z Bajek w Krasnoludkach

5 listopada w grupie Krasnoludki obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia przedszkolaki mogły zamienić się w bajkowe postaci. Wszystkie dzieci prezentowały swoje przebranie na czerwonym dywanie i mogły poczuć się jak prawdziwe gwiazdy bajkowe. Fotoreporterzy zadawali pytania i jak to na czerwonym dywanie nie obyło się bez fotorelacji. Następnie piliśmy nasz „magiczny” napój i wypowiadaliśmy nasze zaklęcie: „Garstka fantazji, szczypta radości, niech ta grupa w krainie baśni zagości”. Tym sposobem przenieśliśmy się do baśni „Kopciuszek”. Otrzymaliśmy baśniowe zadanie: pomoc Kopciuszkowi w oddzieleniu fasoli od grochu. Krasnoludki świetnie poradziły sobie z tym zadaniem. Na zakończenie świetnie bawiliśmy się na naszym bajkowym balu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Data dodania: 2021-11-09 07:39:08
Data edycji: 2021-11-09 11:33:57