Dzień Popcornu - Przedszkole numer 3 im. Janusza Korczaka w Ostródzie

Dzień Popcornu

W Å›rodÄ™ w grupie „Krasnoludki” odbyÅ‚ siÄ™ DzieÅ„ Popcornu. Przedszkolaki mogÅ‚y dowiedzieć siÄ™ jak powstaje ten przysmak. Dzieci obejrzaÅ‚y też krótki film na ten temat. WykonaÅ‚y także pracÄ™ plastycznÄ… oraz Å›wietnie bawiÅ‚y siÄ™ podczas zabawy z wykorzystaniem sÅ‚omek i popcornu. Zadanie polegaÅ‚o na przeniesieniu popcornu za pomocÄ… sÅ‚omki,  z jednego talerzyka na drugi. Jednak najwiÄ™ksza atrakcjÄ… okazaÅ‚ siÄ™ popcorn z maszyny. Na koniec mogliÅ›my zajadać siÄ™ pysznÄ… przekÄ…skÄ…  i oglÄ…dać bajkÄ™. Przedszkolaki mogÅ‚y poczuć siÄ™ jak w prawdziwym kinie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego dnia.

Data dodania: 2022-01-20 13:53:20
Data edycji: 2022-01-22 19:03:22

I to siÄ™ nazywa marzenie.