Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 styczeń to wyjątkowe daty w kalendarzu – święto wszystkich Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, radości, wzruszeń i ciepła, mimo styczniowego mrozu. Dziadkowie w życiu rodzinnym są dla swoich wnucząt źródłem wszelkich pozytywnych emocji. To właśnie Babcia i Dziadek kochają, rozpieszczają, kultywują tradycje rodzinne i opowiadają o swoich przodkach.  Kiedy odbierają wnuki z przedszkola dostrzec można silne więzi łączące oba pokolenia.

Z okazji dnia Babci i Dziadka nasze przedszkolaki przygotowały przedstawienie w formie muzyczno- słownych wystąpień. Przedszkolaki recytowały wiersze przeplatane wzruszającym śpiewem. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności.

Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!!!

Data dodania: 2024-01-18 14:10:08
Data edycji: 2024-01-18 14:47:19