Czysta woda zdrowia doda - realizacja programu w grupie Krasnoludków - Przedszkole numer 3 im. Janusza Korczaka w Ostródzie

Czysta woda zdrowia doda - realizacja programu w grupie Krasnoludków

Na zajÄ™ciach realizowany byÅ‚ projekt Czysta woda- zdrowia woda. Dzieci dowiedziaÅ‚y siÄ™, że woda jest bardzo ważna, ponieważ poÅ‚owa ciaÅ‚a czÅ‚owieka skÅ‚ada siÄ™ wÅ‚aÅ›nie z wody. Niestety nie każda nadaje siÄ™ do picia i potwierdziÅ‚ to przeprowadzony eksperyment. Dzieci dowiedziaÅ‚y siÄ™ także, ile Å‚yżeczek cukru znajdujÄ™ siÄ™ w znanych i lubianych napojach. Jak siÄ™ okazuje, nie wszystko co smaczne jest zdrowe. Na koniec zajęć krasnoludki z pomocÄ… pani i koleżanki z grupy narysowaÅ‚y czÅ‚owieka, którego później kolorowali, a raczej „wypeÅ‚niali” wodÄ….

Data dodania: 2023-04-05 12:57:08
Data edycji: 2023-04-05 14:37:39

I to siÄ™ nazywa marzenie.