Czy naprawdę trudne głoski?

W naszym przedszkolu zostały przeprowadzone eliminacje do ogólnopolskiego konkursu logopedyczno-plastycznego "Czy naprawdę trudne głoski?". Konkurs został zorganizowany przez Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Konkurs skierowany był do dzieci z grupy Ekoludki i Mali Odkrywcy, biorących udział w zajęciach logopedycznych w przedszkolu. Dzieci wykonały ilustracje do wybranych wierszy Jana Brzechwy (Psie smutki, Koziołeczek, Ślimak, Struś, Niedźwiedź, Dzik), a pani Nina (logopeda) zadbała przy okazji o prawidłową wymowę głosek ś, ź, ć, dź. Zgodnie z Regulaminem konkursu jury wyłoniło trzy prace, które wysłano na kolejny jego etap do Ostrowca Świętokrzyskiego. Wyróżnione prace wykonali: Mia Kruszewska, Lena Kadłubowska i Miłosz Opałka. GRATULUJEMY!

Data dodania: 2021-02-12 19:14:12
Data edycji: 2021-02-15 14:19:18