BOHATER TYGODNIA

W dniu 7 marca naszą grupę odwiedził tata Małgosi. Opowiedział o swojej pracy, w której tworzy mieszanki przypraw do produktów spożywczych. Zrobił pokaz przypraw różniących się zarówno konsystencją, kolorem, zapachem oraz smakiem. Wywiązła się krótka dyskusja. Na koniec dzieci drogą samodzielnych doświadczeń skomponowały własne mieszanki przypraw. Sprawiło to przedszkolakom wiele radości. Żegnając tatę Małgosi Odkrywcy zaśpiewali piosenkę "Czuje świat".

Kolejnego dnia mama Małgosi zaprosiła Odkrywców na wycieczkę po szkole, której celem było kształtowanie  pozytywnego stosunku do szkoły, nauczycieli, obowiązków szkolnych, zachęcenie dzieci do edukacji w klasie I, wzbogacanie doświadczeń i wiadomości dzieci związanych ze szkołą oraz integracja uczniów i przedszkolaków. Odkrywcy poznali również kilka nauczycielskich tajemnic. :)

W czwartek "deserem" była wizyta dziadka Małgosi i pięknej Mizuri. Dziadek Gosi opowiedział Odkrywcom wiele ciekawych informacji dotyczących hodowli koni. Promował aktywny i zdrowy styl życia oraz zachęcał do wrażliwości i szacunku do zwierząt.

Data dodania: 2023-03-10 11:07:49
Data edycji: 2023-03-10 11:12:36