KOMUNIKAT DYREKTORA

O ZAPOBIEGANIU ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ KORONAWIRUSA

Szanowni Państwo, w związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa od dnia 12 marca do dnia 27 marca zajęcia w naszej placówce będą zawieszone.

Proszę aby w na ten okres uczniowie zabrali z szafek szkolnych podręczniki i zeszyty przedmiotowe w celu kontynowania indywidualnego obowiązku nauki.

Dnia 12 i 13 marca to dni, w których w przedszkolu i szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze dla tych osób które nie będą mogły w tych dniach zapewnić dziecku opieki.

Uczniom szkoły, którzy przyjdą na zajęcia opiekuńcze do świetlicy szkoła nie zapewnia w tych dniach obiadu.

Od dnia 16 marca (poniedziałek) szkoła i przedszkole zostają zamknięte.

Rodzicom dzieci w wieku do 8 lat, przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni, szczegółowe informacje na stronie internetowej ZUS.

Proszę o śledzenie na bieżąco komunikatu Głównego Inspektora Sanitarnego (https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach), Ministerstwa Zdrowia i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Data dodania: 2020-03-13 20:14:38
Data edycji: 2020-03-13 20:14:51