Czcionka:

Kontrast:

Dzień Kropki

15 września obchodziliśmy święto kreatywności, pokonywania ograniczeń oraz umacniania wiary we własne siły. Dzieci poznały historię Vashti, bohaterki opowiadania pt. „The Dot” Petera Reynoldsa. Nieśmiała dziewczynka, dzięki mądrej nauczycielce od plastyki, uwierzyła w siebie i poznała swój talent, inspirując tysiące nauczycieli do działania i celebrowania Dnia Kropki. Stworzyliśmy Listę dodającą otuchy w formie plakatu, który zawisł w waszej sali. Zawiera on  listę komunikatów, którymi możemy udzielić wsparcia koledze, gdy brak mu wiary we własne możliwości. Na przykład: Nie udało Ci się tak jak chciałeś? Następnym razem wyjdzie jeszcze lepiej! Zainspirowani talentem plastyczny Vashti, przedszkolaki stworzyły własne dzieło sztuki pt. „namaluj kropkę, tak po prostu”.

Data dodania: 2021-09-17 13:29:16
Data edycji: 2021-09-17 13:36:11

Bo pewnie jest tak, że w prawdę trzeba wierzyć,

a w bajkę chce się wierzyć; w bajkę i ładny sen.

I to się nazywa marzenie.

Aktualności i informacje