Moc płynąca ze śniadania

21 listopada o godz. 8:50, na szkolnej stołówce Żaczki spotkały się z klasą I b, by wspólnie podsumować akcję Śniadanie Daje Moc.

Najpierw pani Zuzia Jarzynka przedstawiła dzieciom zasady zdrowego odżywiania i opowiedziała o mocy, jaką daje nam dobrze skomponowane śniadanie. Pierwszaki zaśpiewały piosenkę o niezdrowym jedzeniu. Żaczki, przy gitarowym akompaniamencie pani Asi Kraszyńskiej, nauczyły wszystkich zabawy "Idzie zuch". Bo ten, kto jada zdrowe śniadania, zasługuje na miano zucha. Wszystkie dzieci odgadywały zagadki o owocach i warzywach. Uwieńczeniem wspólnej zabawy było samodzielne wykonanie kolorowych i zdrowych kanapek. Tu podziękowania należą się Rodzicom, którzy stanęli na wysokości zadania i zaopatrzyli dzieci w przepyszne, pełne witamin produkty :)

Zajrzyjcie do galerii. Aż chce się jeść! :)

Data dodania: 2019-11-23 12:32:31
Data edycji: 2019-11-23 13:08:10