Dzień Psa w Biedronkach

9 marca w Biedronkach obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień  Psa. Atrakcji było co nie miara. Dzień zaczęliśmy od przygotowania swoich opasek z postacią psa.

Następnie przedszkolaki mogły dowiedzieć się różnych rasach psów  i zobaczyć jak wyglądają. Dzieci chętnie tez dzieliły się informacjami na temat własnych pupilów. Przedszkolaki również poszerzyły swoją wiedzę na temat bezpiecznego zachowania wobec psa.

Jednak największą atrakcją tego dnia były odwiedziny psa Fado. Dzieci były zachwycone słodkim maltańczykiem, który odwiedził nasze przedszkole. Fado przywiózł ze sobą swoje akcesoria, które dzieci mogły zobaczyć. Pokazał nam także jakim jest utalentowanym pieskiem serwując nam sztuczki ze swoją Panią. To był dzień pełen wrażeń. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Data dodania: 2021-03-09 11:47:06
Data edycji: 2021-03-09 12:04:56