Dzień Dinozaura w Biedronkach

Dinozaury choć dawno temu wyginęły nadal są obiektem wielu fascynacji, szczególnie wśród przedszkolaków. W dzień dinozaura Biedronki postanowiły się w nie zamienić. Koloru zielonego tego dnia nie brakowało. Zabawy zaczęliśmy od rozmowy o tych stworzeniach, rozmawialiśmy o różnych gatunkach dinozaurów, o tym czym się żywiły  i czy można je jeszcze spotkać. Następnie zamieniliśmy się w małych paleontologów i odkopywaliśmy szkielety dinozaurów. Po tym niezwykle fascynującym zajęciu przyszedł czas na trochę ruchu i tak oto chodziliśmy śladami dinozaurów i wykonywaliśmy różne zadania. Biedronki otrzymały także medale z okazji tego dnia oraz mogły zabrać do domów wykonanego przez siebie dinozaura. Ten dzień umilił nam również dinozaur z kartonu w którym przedszkolaki  mogły zrobić sesję zdjęciową. Na koniec obejrzeliśmy bajkę o dinozaurach.

Tak właśnie świętowaliśmy dzień dinozaura w grupie Biedronek. Zapraszamy do oglądania zdjęć.:)

Data dodania: 2021-02-25 13:13:40
Data edycji: 2021-02-25 13:21:42